Żona poniżała i biła męża. W końcu uzyła noża!

Funkcjonariusze policji w Ząbkach dokonali zatrzymania 41-latki. Kobieta od października 2018 roku miała psychicznie i fizycznie znęcać się nad swoim mężem. Wielokrotnie uderzyła go ręką w twarz, gryzła po rękach, szarpała za włosy i rzucała w niego różnymi przedmiotami.

 

Nie był to pierwszy, kiedy policjanci z komisariatu w Ząbkach otrzymali zgłoszenie w tej sprawie.

 

Mężczyzna, który zgłosił się do policjantów o interwencję, przekazał dodatkowo funkcjonariuszom informację, że jego żona będąc pod wpływem alkoholu zraniła go nożem w okolicę łydki prawej nogi.

 

Policjanci po przybyciu na miejsce potwierdzili ten fakt. Zastali również kobietę, która była pod silnym wpływem alkoholu. W pierwszej kolejności policjanci i służby medyczne udzielili pomocy rannemu mężczyźnie.

 

Policjanci zatrzymali 41-latkę i umieścili ją w policyjnej celi. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 1,8 promila alkoholu w jej organizmie. W trakcie przesłuchania poszkodowanego mężczyzny, funkcjonariusze ustalili, że w miejscu zamieszkania małżonków często dochodziło do aktów przemocy psychicznej i fizycznej, której ofiarą był mężczyzna.

 

Kobieta nie szczędziła swojemu mężowi nie tylko słów obelżywych, lecz groziła mu też uszkodzeniem ciała. Wielokrotnie słowa przeradzały się w czyny, wówczas sprawczyni przemocy w rodzinie biła po twarzy mężczyznę, gryzła po rękach, szarpała za włosy i rzucała w niego różnymi przedmiotami.

 

Zebrany wobec kobiety materiał dowodowy funkcjonariusze złożyli w prokuraturze rejonowej. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec niej policyjnego dozoru, nakazał natychmiastowe opuszczenie miejsca zamieszkania i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: warszawawpigulce.pl
fot.Wikipedia Commons
LS
Komentarze

Kraj

Świat