Znany poseł zorganizował urodziny. Z prezentem przyszedł nawet premier

27 marca to dzień urodzin jednego z posłów Prawa i Sprawiedliwości, pochodzącego z Kielc Dominika Tarczyńskiego. Jest on znany z ciętego języka oraz żywiołowych dyskusji. Utożsamia się on też z endeckimi ideami, a więc i nauczaniem Romana Dmowskiego, ideologa polskich narodowców. Temat spotkania jakie zorganizował kilka dni po 40. urodzinach spotkał się z poruszeniem w niektórych mediach.

 

Poseł Tarczyński zorganizował małe przyjęcie dla swoich kolegów z parlamentu kilka dni po 27 marca. Swoją „40-tkę” polityk uczcił na terenie Hotelu Sejmowego, w swoim pokoju. Sprawę opisał m.in. portal gazeta.pl.

 

Na urodzinowym spotkaniu zjawili się posłowie Prawa i Sprawiedliwości oraz Wolnych Solidarnych. Wśród gości znaleźli się m.in. szef klubu PiS Ryszard Terlecki, szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski oraz… sam szef rządu Mateusz Morawiecki.

 

Premier miał przynieść w prezencie butelkę dobrego trunku, a na przyjęciu skosztować pierogów przygotowanych przez świętującego 40-te urodziny Dominika Tarczyńskiego.

 

 

Źródło: m.radio.kielce.pl ; gazeta.pl

Fot.: Facebook/@posel.tarczynski2015 ; Wikimedia Commons

 

MB

 
Komentarze

Kraj

Świat