Zmarł znany polski aktor. Kobiety za nim szalały!

Kolejna strata w polskim kinie. Odszedł znany polski aktor, którego role głównie opierały się na namiętnej miłości i romansach. Był uwielbiany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety – a szczególnie przez tę drugą grupę. Gwiazda ekranu potrafiła otrzymywać nawet 100 listów miłosnych dziennie!

 

Odszedł Tadeusz Pluciński – aktor, który w swoim prawie 93-letnim życiu dorobił się kilkudziesięciu ról, miedzy innymi w takich produkcjach jak „Pitbull”, „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, czy „Alternatywy 4”.

 

Aktor amant urodził się w 1926 roku w Łodzi. Już jako student zadebiutował w roli niemieckiego żołnierza w filmie „Ostatni etap”. Występował także w „Czterdziestolatku” i „Hydrozagadce”.

 

Oprócz swojej kariery filmowej i teatralnej, Pluciński mógł pochwalić się także sporym zainteresowaniem ze strony kobiet. Wokół aktora krąży wiele legend, a jedna z nich mówi, że gwiazda miała aż 3000 kochanek!

 

– Nie liczyłem, ale była to pokaźna liczba… Myślę, że ojciec zainfekował mnie. Tyle że ja nigdy spotkań z kobietami nie traktowałem instrumentalnie. Wy mówicie o nas dziwkarze, kobieciarze, ale to wy o nas zabiegacie – wyznał Pluciński w rozmowie z „Super Expressem”.

 

Źródło: oneto.pl
Fot.: Wikipedia
EM
Komentarze

Kraj

Świat