Zenek Martyniuk padł ofiarą kradzieży!

Według źródła pudelek.pl, w minioną sobotę w kościele Świętego Krzyża w Grabówce odbył się ślub jedynego syna Zenka Martyniuka, 29-letniego Daniela z poznaną zaledwie rok temu 19-letnią Eweliną Golczyńską. Rodzice nastolatki początkowo nie byli przekonani do tego małżeństwa. Woleli, by córka najpierw zdobyła wykształcenie. Przyszły zięć miał także kłopoty z wywarciem na przyszłych teściach dobrego wrażenia.

W grudniu 2017 roku, krótko po tym, jak poznał Ewelinę, późnym wieczorem zajechał luksusowym porsche pod jej dom rodzinny w Rusocicach i wtargnął tam, chcąc wyciągnąć dziewczynę na imprezę. Rodzicom puściły nerwy i wygarnęli młodemu Martyniukowi, że wolą, by Ewelina uczyła się do matury, zamiast randkować ze starszym o dekadę mężczyzną. Ostatecznie zdecydowali się wezwać policjantów. Młody Martyniuk także obraził policjantów, opluł funkcjonariuszkę, a jej kolegę ugryzł w palec.

Z czasem rodzice Eweliny zmienili nastawienie, zwłaszcza odkąd wyszło na jaw, że dziewiętnastolatka już jest w ciąży.

Atmosfera na ślubie była tak podniosła, że rodzice pana młodego popłakali się.

„Życzę im dużo miłości i wytrwałości” – skomentował Zenek Martyniuk w rozmowie z Super Expressem.

Jak donosi Fakt, podczas gdy ślubni goście ocierali łzy, dom Martyniuków został zaatakowany przez złodziei.

Jak potwierdza Daniel Martyniuk „Ktoś próbował włamać się do domu ojca. Uszkodzili okno balkonowe, zniszczyli alarm, ale nie weszli do środka i nic nie ukradli. Dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj, więc nie zepsuło mi to zabawy podczas wesela. A teraz poprawiny i znów będzie kozacko! Jesteśmy bardzo szczęśliwi”.

Źródło: pudelek.pl
fot. krasnik.naszemiasto.pl / Piotr Hukało

LS
Komentarze

Kraj

Świat