Zaginęła 12 lat temu. Eksperci twierdzą, że Madeleine żyje!

Zniknięciem małej Brytyjki już od 12 lat interesuje cały świat. Nowy serial dokumentalny pod tytułem „Zaginięcie Madeleine McCann” daje nadzieję, że dziewczynkę może jeszcze uda się odnaleźć żywą.

 

Madeleine zaginęła dziewięć dni przed swoimi czwartymi urodzinami, w maju 2007 roku. Była wtedy z rodzicami na wakacjach w Praia da Luz w Portugalii. Zniknęła z pokoju hotelowego, w którym spała z dwojgiem rodzeństwa. Rodzice – Kate i Gerry – zostawili dzieci same i wybrali się na kolację z przyjaciółmi.

 

Zagadkę zaginięcia Madeleine od lat próbują rozwikłać zarówno profesjonalni detektywi oraz amatorzy, którzy próbują dowiedzieć, co dokładnie wydarzyło się tamtej nocy. Sprawa wciąż budzi ogromne emocje.

 

Nowy serial dokumentalny w internetowej telewizji Netflix o zaginięciu dziewczynki rzuca nowe światło na tamte wydarzenia. Jej rodzice nie zgodzili się na występ przed kamerą, obawiając się, że program może zaszkodzić śledztwu. W serialu wypowiadają się jednak eksperci, którzy twierdzą, że dziewczynka mogła zostać porwana przez handlarzy dziećmi             i sprzedana pedofilom.

 

Policjant James Gamble, specjalista ds. ochrony dzieci, jest przekonany, że Madeleine wciąż żyje i pewnego dnia zostanie odnaleziona. Jak informuje, nie ma dowodów na to, że dziewczynka zmarła.

 

Źródło: fakt.pl
fot. youtube.com
LS
Komentarze

Kraj

Świat