Zaatakowali 3-latka kwasem. Sytuację zarejestrowały kamery [WIDEO]

Zaatakowanie w kilka osób bezbronnego człowieka to czyn, który przywołuje najgorsze skojarzenia. Tym bardziej okrutny jest takowy atak, kiedy jego ofiarą pada dziecko. Tak właśnie stało się w tej sytuacji.

 

Co ciekawe pomsta za tak bezlitosny atak na dziecko, spotkała w wyjątkowo bolesny sposób w więzieniu jednego ze sprawców- Jabira Pakita, który tak jak trzech z jego kompanów został skazany na 12 lat pozbawienia wolności. Jak stwierdził jego adwokat, Pakita został za kratkami wręcz „zmasakrowany” przez przebywających w tym samym więzieniu innych osadzonych.

 

Atak na 3-letniego chłopca miał miejsce wewnątrz sklepu Home Bargains w brytyjskiej miejscowości Worcester. Kilku napastników w brutalny sposób napadło tam 3-letnie dziecko. Chłopiec został przez swoich oprawców oblany kwasem siarkowym.

 

Kolejna kwestia, która może jeżyć włos na głowie to fakt, że zleceniodawcą i mózgiem ataku na dziecko był jego ojciec. Zlecił on bestialską napaść na swojego syna, ponieważ chciał w ten sposób zemścić się na swojej byłej żonie, której po rozwodzie przypadła opieka nad dziećmi. Ojca zaatakowanego 3-latka nie było jednak wśród sprawców w sklepie Home Bargains.

 

Na procesie sprawców zbrodni puszczono nagranie z kamer monitoringu razem ze ścieżką dźwiękową. Na zarejestrowanym materiale słychać było jak chłopczyk krzyczy: „Boli! Boli!”.

 

Nigdy nie spotkałem się z czymś takim, z sytuacją, żeby tylu ludzi było zamieszanych w atak na dziecko – powiedział sędzia Juckes komentując ten brutalny atak.

 

Zaatakowany chłopiec na szczęście wraca do zdrowia. Niestety jednak, blizny na ramionach oraz na czole towarzyszyć będą mu najprawdopodobniej już przez całe życie.

 

Poniżej udostępniamy film z kamer monitoringu, na którym zarejestrowano okrutną napaść na 3-latka.

 

 

 

Źródło: YouTube/Daily Mail ; radiozet.pl

 

MB

 
Komentarze

Kraj

Świat