Wyciekł dokument z CBA! Poseł PiS przyłapany z nieletnią?

Do sieci wyciekł ocenzurowany dokument z CBA. Wynika z niego, że poseł PiS miał dokonywać „obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych z nieletnią kobietą” zatrudnioną w domu publicznym na Podkarpaciu. Aby nagranie nie zostało przekazane służbom, próbowano przekupić posiadacza filmu mianowaniem na wysokie stanowisko.

 

Dokument opublikowany w sieci ma pieczęć CBA jako przyjęty przez biuro kadr i szkoleń. Została mu nadana sygnatura więc łatwo jest sprawdzić jego autentyczność. Jednak CBA milczy, pomimo, że dokument krąży po sieci już drugą dobę…

 

Z dokumentu wynika, że funkcjonariusz CBA miał otrzymać propozycję korupcyjną w związku z nagraniem, które miało być w jego rękach. Na rzeczonym nagraniu podobno zostało uwiecznione, jak polityk PiS, którego nazwisko w dokumencie ocenzurowano, uprawia seks z nieletnią dziewczyną.

 

Co istotne, pismo datowane jest na maj 2018 roku. Nie wiadomo, czy podjęto dalsze czynności.

 

Funkcjonariusz, który posiadał nagranie, miał dostać propozycję znacznego awansu na wysokie stanowisko pod warunkiem, że odda materiały.

 

„Począwszy od miesiąca marca bieżącego roku, asystent posła [zamazane nazwisko], kontaktował się kilkukrotnie z moim przyjacielem, byłym funkcjonariuszem Straży Granicznej, proponował przez niego układ dla mnie, w zamian za przekazanie [nazwisko zamazane] nagrania wideo z politykiem Prawa i Sprawiedliwości, na których polityk ten dokonuje obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych z nieletnią kobietą, prawdopodobnie Ukrainką, zatrudnioną w jednej z agencji towarzyskich na Podkarpaciu” – można przeczytać w dokumencie.

 

„W ramach „układu” miałem otrzymać do wyboru etat Komendanta Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej albo inne stanowisko kierownicze w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych w Administracji” – napisano.

 

 

Źródło: nczas.com, Twitter.com
fot. Twitter.com
LS

 
Komentarze

Kraj

Świat