Wraca hitowa seria. Gdzie można zobaczyć „Ucho prezesa”?
Hit internetu, czyli „Ucho prezesa” ma wrócić z nowymi seriami. Gdzie będzie można zobaczyć słynny serial?

Robert Górski od lat pisywał skecze z serii „Posiedzenie rządu”, gdzie wraz z innymi artystami kabaretowymi parodiował polskich polityków. Sam wcielał się w Donalda Tuska, ówczesnego premiera i miłośnika „haratania w gałę”.

Na początku stycznia 2017 roku zaprezentował duchowego następcę tamtych skeczy, który od razu stał się hitem internetu.

Jak mówił w rozmowie z Wirtualną Polską Robert Górski, czyli serialowy Prezes:  „Kiedy pojawiło się „Ucho Prezesa”, rozpętał się jakiś huragan wokół tego. Wszyscy to obejrzeli i wszyscy poczuli się w potrzebie, by to jakoś skomentować. To nie jest wygodna i komfortowa pozycja, kiedy wszyscy widzieli kilka odcinków i czekają na kolejne”.

Od stycznia 2017 r. „Ucho Prezesa” na YouTube zaliczyło ponad 153 mln wyświetleń. Wkrótce serialem zainteresowała się platforma Showmax i Telewizja WP.
Najnowszy, czwarty sezon będzie do obejrzenia wyłącznie w tych dwóch ostatnich kanałach dystrybucji.

„Teraz wszyscy patrzą mi na ręce. Nie mam tej swobody i wolności. Przeraziła mnie też odpowiedzialność, która nagle na mnie spłynęła. Wiele osób zaczęło dokładnie analizować każde słowo i gest” – mówił kilka miesięcy temu Górski.

Jak tłumaczył Górski:  „Była u nas pani Ewa Dałkowska, która raczej sprzyja obozowi dobrej zmiany i nie miała problemu, by u nas wystąpić, więc myślę, że „Ucho” nie jest zajadłym młotem na władzę, tylko jest wesołym serialem, który stara się każdego uszczypnąć”.

15 listopada na Showmax (18 listopada w Telewizji WP) zadebiutował pierwszy odcinek czwartego, i prawdopodobnie ostatniego sezonu „Ucha Prezesa”. W „Uchu Prezesa” znowu obserwujemy komedię z udziałem czterech doskonale znanych aktorów, którzy ukazują polską scenę polityczną w krzywym zwierciadle.

Źródło: teleshow.wp.pl
fot. youtube.com
LS
Komentarze

Kraj

Świat