Wielki pożar w Kielcach! Jest jedna ofiara śmiertelna i ranni [WIDEO]

Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach porannych. W płomieniach stanęła znajdująca się w Kielcach, a dokładniej przy ulicy Ściegiennego fabryka zniczy.

 

O sprawie poinformował portal rmf24.pl. Do walki z ogniem w przemysłowej dzielnicy Dyminy wysłano dwadzieścia zastępów straży pożarnej. Hala, na której terenie wybuchł pożar jest dużych rozmiarów, Jej powierzchnia wynosi 1 900 metrów kwadratowych. Zapłonęły tam takie łatwopalne materiały jak np. parafina.

 

W sieci pojawiają się nagrania prezentujące rozmiar pożaru, do jakiego doszło dzisiaj w stolicy województwa świętokrzyskiego. [Na poniższym nagraniu słychać wulgarne słownictwo.]

 

 

Niestety w całym zdarzeniu nie obyło się bez ofiar śmiertelnych. Zginęła jedna kobieta, a dwie inne osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Początkowo podawano informacje też, że ktoś ze znajdujących się tam ludzi uznawany był za zaginionego.

 

Poszkodowani starali się najpierw samodzielnie gasić ogień, przez co mają poparzenia głowy oraz dłoni. Pożar nie rozprzestrzenia się i został opanowany, jednak akcja nadal jest dosyć skomplikowana. Straż pożarna ma bowiem kłopot z dotarciem do źródeł trawiącego halę ognia.

 

 
Źródło:

Komentarze

Kraj

Świat