To prawdziwa epidemia! Młodzież masowo zmienia płeć i trafia do rodzin zastępczych

To prawdziwa epidemia w Wielkiej Brytanii! Do kraju trafiła moda na tzw. masową zmianę płci wśród młodzieży. Rodzice i nauczyciele przyznają, że tracą nad nią całkowitą kontrolę.

 

Profesor Michele Moore z Uniwersytetu Oksford w rozmowie z dziennikiem „Daily Mail” bije na alarm, że nauczyciele przestają panować nad zachowaniem młodzieży. Sytuacja staje się na tyle poważna, że coraz głośniej o przypadkach, w których dzieci zostają odbierane rodzicom za przeciwstawienie się ich postawie. Tak było w przypadku jednej z nastolatek, która wyznała nauczycielom, że rodzice nie pomagają jej w zmianie płci. Cała sytuacja skończyła się wylądowaniem 15-latki w rodzinie zastępczej. To jeszcze bardziej potęguje fakt, jak bardzo dorośli są w takich sytuacjach bezradni.

 

– Wiemy, że nie jest chłopcem, ale mieliśmy związane ręce – żalili się nauczyciele.

 

Tylko w jednej z dzielnic w zachodniej części Londynu, w ciągu jednego roku co najmniej 6 dzieci odebrano od swoich rodzicom. Trafili do rodzin zastępczych, bo ci nie zgadzali się na zmianę płci.

 

W jednej ze szkół rodzice uczennicy przypadkiem w czasie wywiadówki dowiedzieli się, że zaczęła ona „zmieniać” płeć. Ich córka zarejestrowała się w szkole jako chłopiec.

 

Jak mówi profesor, liczba dziewczynek mających się za płeć męska, w ciągu 10 lat wzrosła o 4500 procent. Statystyki te zaczynają budzić niepokój nawet wśród niektórych dorosłych zmiennopłciowców.

 

– Takie historie budzą obawy, że setki dzieci nakłanianych jest do niepotrzebnych i niewłaściwych zabiegów, od których później odstąpią, ale zakończy się to problemami psychicznymi, a nawet bezpłodnością – mówi w wywiadzie z dziennikiem Daily Mail Debbie Hayton, który uczy w szkole i również zmienił płeć z męskiej na żeńską.

 

Nowe przepisy zabraniają nawet lekarzom i opiekunom doszukiwać się przyczyn, dla których młodzież ma się za osobę z inną płcią niż z tą, z którą się urodził. Lekarze mają obowiązek jedynie wesprzeć dzieci – w przeciwnym razie czekają ich sankcje zawodowe za stosowanie „niedozwolonych terapii”.

 

Warto wspomnieć także o istnieniu organizacji LGBTNSDAP, takich jak np. Mermaids (Syreny), które odnajdują dzieci z problemami psychicznymi i wmawiają im, że wszystkie ich zmartwienia spowodowane są „nieprawidłową” płcią.

 

Źródło: nczas.com
Fot.: pxhere.com
EM
Komentarze

Kraj

Świat