Ten chłopczyk zachwycił wielu patriotów. On sam potrzebuje pomocy! [WIDEO]

To nagranie od kilku dni zrobiło się popularne wśród internautów kochających swoją ojczyznę. 3-letni Michaś recytuje znany wiersz „Kto Ty jesteś – Polak mały”.

 

Wielu ludzi po obejrzeniu tego filmu zachwala postawę rodziców. Jest ona zdecydowanie godna naśladowania, kiedy czytamy iż wychowują oni swoją pociechę na patriotę i do tego słyszymy, jak Michaś nie kryjąc emocji mówi wierszyk.

 

Niestety jest również smutniejsza część całej historii. 3-latek cierpi na ciężką chorobę, jaką jest łamliwość kości. Skutkuje ona tym, że mogą one łamać się chłopcu nawet w trakcie snu. Wciąż nie może on też chodzić.

 

Chłopczyk przeszedł mimo tak młodego wieku już trzy operacje i dalej walczy wraz ze swoimi bliskim o normalne szczęśliwe życie.

 

Jak czytamy na facebookowej stronie Paczka dla Bohatera, osoby chcące wesprzeć małego patriotę w jego walce, mogą zrobić to przez fundację Słoneczko. Jej numer konta to: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010. Przelewy należy wykonywać z dopiskiem „darowizna dla Michał Fabia 144/F”.

 

 

Źródło: Facebook/@paczkadlabohatera

 
Komentarze

Kraj

Świat