Taksówkarze dokonali ataku na swojego kolegę, bo ten… nie protestował. Bulwersujące nagranie [WIDEO]

W dniu wczorajszym odbył się w Warszawie protest zorganizowany przez taksówkarzy. Ich niezadowolenie wywołał fakt, że zgodnie z projektem nowelizacji o transporcie w Polsce dopuszczono do legalnej działalności pośredników w przewozach tacy jak przykładowo operatorzy popularnego „Ubera”. W trakcie protestu na ulicach stolicy doszło jednak do skandalicznej dla wielu sytuacji.

 

Podczas przemarszu, protestujący otoczyli jedną z napotkanych taksówek, której kierowca jak się okazało nie brał udziału w organizowanym proteście. To doprowadziło do aktu agresji ze strony jego kolegów po fachu.

 

Zirytowani postawą kolegi taksówkarze zaczęli nagrywać siedzącego za kierownicą człowieka, blokować mu normalny przejazd, a przy tym postanowili z gniewem wygwizdywać i buczeć w jego stronę. Jeden z protestujących oblał też zaatakowany samochód białą substancją.

 

Tak potraktowany taksówkarz mógł oddalić się z miejsca zajścia dzięki działaniom funkcjonariuszy policji. Nagranie, na którym zarejestrowano sytuację szybko zyskało popularność w internecie.

 

Warto mieć na uwadze, że kwestia niechęci taksówkarzy do pośredników w przewozach to nie jest nowy temat. Protesty w tej sprawie miały miejsce już wcześniej. Także niestety dochodziło niejednokrotnie do ataków na konkurencyjnych kierowców.

 

Źródło: radiozet.pl  ; Twitter/@emeszz

 

MB
Komentarze

Kraj

Świat