Tak się bawi wnuk Fidela!

W historii jest wiele przykładów na to, że ludzie lewicy niespecjalnie przejmują się swoimi postulatami o równości, skromności i równouprawnieniu. Tym razem kolejnych dowodów na to dostarczył wnuk Fidela Castro, Tony.

 

Zdjęcia opublikowane przez kubańskie media w ich „drugiej ojczyźnie” Kubańczyków, jakim jest Miami, wywołały niebywałe poruszenie. Socjalistyczna władze i jej rodziny kocha luksusy. To zdaje się mówić przykład Tony’ego.

Dla jasności, nie mamy nic przeciwko takiemu życiu, inna sprawa skąd ów młokos wziął na to wszystko pieniądze? Co więcej taki wizerunek raczej nie pozostaje w zgodzie z kreowaniem skromnego modelu życia liderów kubańskiej, a aktualnie wręcz światowej rewolucji.

 

Zdjęcia, do których udało się dotrzeć kubańskim mediom z Miami (profil nie jest dostępny dla wszystkich) dowodzą, ze wnuk Fidela bardzo lubi podróże. Chętnie lata do Meksyku i Hiszpanii. Szczególnie dobrze bawi się w Barcelonie i Madrycie. Stolice Hiszpanii upodobał sobie w szczególny sposób, spędzając w niej ostatnie Boże Narodzenie. Zdjęcia pokazują go też jako miłośnika jachtów, którymi pływał m.in. w Panamie oraz zdeklarowanego zwolennika samochodów BMW. Słowem, rewolucja w pełnej krasie 😉

 

 

/red./

Źródło: nczas.com

 
Komentarze

Kraj

Świat