Tak Grosicki pożegnał Peszkę. Internet płacze ze śmiechu!

Jak donosi sport.se.pl, gdańska kadra piłkarska miała jednego, niekwestionowanego króla memów, którym jednogłośnie okrzyknięto Sławomira Peszkę. Piłkarz Lechii Gdańsk stracił miejsce w klubie Lotto Ekstraklasy i stwierdził, że to czas, by pożegnać się reprezentacją Polski. Wśród piłkarzy, którzy skomentowali tę decyzję był Kamil Grosicki.

 

„TurboGrosik” i Peszko to od lat dobrzy koledzy, więc nikogo nie zdziwił fakt, że zawodnik Hull City był jednym z tych, którzy dziękowali mu za wszystkie mecze dla kadry. Swoimi wpisami na Facebooku rozbawił ponad siedem tysięcy kibiców.

 

O ile sama treść nie była śmieszna, o tyle zabawne było zdjęcie dołączone do pierwszego postu na oficjalnym fanpage’u Grosickiego. Był to zrzut ekranu z popularnego internetowego serialu Blok Ekipa, w którym w jednym z odcinków głównymi bohaterami był właśnie ten duet.

 

„Dziękujemy Sławomir Peszko #PeszkoKing. Dziękujemy za wszystko, co zrobiłeś dla reprezentacji Polski. Tych pięknych chwil i wspomnień nikt tobie bracie nie zabierze” – napisał na Facebooku Grosicki.

Peszko zagrał dla kadry w 44 spotkaniach. Debiut zaliczył w listopadzie 2008 roku za kadencji Leo Beenhakkera. Z powodu afery z taksówkarzem i spędzeniu nocy na izbie wytrzeźwień, nie znalazł się w składzie na mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie.

 

 

https://www.facebook.com/TurboGrosik/posts/2210924045828403

 

Źródło: sport.se.pl
fot. Wikipedia Commons
LS
Komentarze

Kraj

Świat