Tajemnicza tragedia! Funkcjonariusz policji zastrzelony

Do tragicznego wydarzenia doszło w Przysusze, mieście leżącym w województwie mazowieckim. Śledczy prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci, do której doszło w tej miejscowości.

 

W czwartek rano, przechodnie znaleźli zwłoki mężczyzny na jednej z ulic Przysuchy. O tym makabrycznym odkryciu szybko poinformowane zostały służby. Jak się okazało nie żyjący człowiek był funkcjonariuszem podlegającym pod lokalną jednostkę policji.

 

Jak na razie wszystko wskazuje na to, że policjant zginął od postrzału. Na ciele miała znajdować się rana postrzałowa głowy. Obok nieżyjącego funkcjonariusze znajdowała się natomiast jego służbowa broń.

 

Sprawę bada policja, starając się ustalić okoliczności tragicznej śmierci jednego z funkcjonariuszy. Śledztwo nadzorowane jest przez prokuraturę. Przeprowadzona w tym przypadku ma zostać również sekcja zwłok.

 

Do mediów nie jest przekazywanych póki co zbyt wiele szczegółowych informacji. Działania śledczych mają przynieść odpowiedź na pytanie, czy doszło do samobójstwa czy do śmierci policjanta przyczyniły się osoby trzecie.

 

 

Źródło: dorzeczy.pl ; rmf24.pl

Fot.: Flickr

 

MB

 
Komentarze

Kraj

Świat