Szokujący raport nt. wychowanków homoseksualistów. Te dzieci przeżywają koszmar!

Jak wynika z raportu prof. Marka Regnerusa z Uniwersytetu w Teksasie, wychowywanie przez homoseksualistów wpływa na dzieci tragicznie, wręcz patologicznie. Co ciekawe, o wiele większe skutki nosi za sobą posiadanie matki-lesbijki, niż ojca-geja.

 

Z badań prof. Regnerusa wynika, że psychika dziecka wychowywanego przez parę homoseksualną podlega zniszczeniu. Takie osoby o wiele częściej mają myśli samobójcze, częstsze problemy z prawem i częściej zażywają narkotyki. Ponadto, zanotować można u nich o wiele większą trudność w nawiązaniu trwałych relacji z innymi ludźmi. Mają także trudności z wiernością partnerowi oraz znacznie częściej muszą sięgać po pomoc psychoterapeuty.

 

Mało tego – osób wychowywanych przez homoseksualistów trzykrotnie częściej dotyka bezrobocie i czterokrotnie częściej korzystają z pomocy społecznej.

 

Warto także przywołać statystyki dotyczące inicjacji seksualnej. 31 proc. wychowanków lesbijek i 25 proc. wychowanek gejów odbyło stosunek seksualny wbrew swojej woli. Aby lepiej zrozumieć ten problem, w rodzinach heteroseksualnych współczynnik ten wynosi 8 proc.

 

23 proc. dzieci wychowywanych przez homoseksualną matkę było molestowanych przez nią lub jej partnerkę. W przypadku ojca-homoseksualisty współczynnik ten wynosi 6 proc. W przypadku rodziny heteroseksualne wynik ten wynosi 2 proc.

 

Co do wierności, 13% wychowanków rodzin heteroseksualnych miało romans w trakcie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem. W przypadku wychowywania przez ojca-homoseksualistę współczynnik ten rośnie prawie dwukrotnie i wynosi 25 proc, zaś w przypadku homoseksualnej matki aż 40 proc.

 

Źródło: nczas.com
Fot.: Wikimedia Commons
EM
Komentarze

Kraj

Świat