Szokujące odkrycie lekarzy! Kobieta była w ciąży. Nie uwierzysz gdzie znaleźli drugie dziecko…

Monica Vega była w ciąży z dziewczynką. Okazało się jednak, że nie jest to jedyne dziecko, jakie nosi w sobie przyszła matka. Kompletnym szokiem była informacja, kiedy się dowiedziała, gdzie znajduje się drugie dziecko.

 

Badania przeprowadzone w 35 tygodniu ciąży ujawniły, że jej spodziewana córka ma prawdopodobnie torbiel na wątrobie. Dwa tygodnie później jednak skorygowano tę informację, odkrywając, że może się spodziewać drugiego dziecka i że ono rośnie w brzuchu siostry!

 

Lekarze dzięki technologii 3D/4D monitorowali sytuację przez 2 tygodnie, obserwując bliźniaczkę, która rozwijała się w brzuchu siostry. Po dwóch tygodniach zauważyli, że płód powiększył się o 20-30 procent i zaczął tworzyć zagrożenie dla zdrowego, pierwszego dziecka.

 

Ostatecznie zdecydowano się na przeprowadzenia cesarskiego cięcia. Lekarze po dokonaniu cesarki, następnego dnia usunęli dziewczynkę z brzucha siostry. Obie były połączone pępowiną. Po jej przecięciu wchłonięte dziecko zmarło. Jak powiedział dr Miguel Parra-Saavedra, specjalista od ciąż wysokiego ryzyka: „To zasadniczo była ciąża siostry z własną siostrą”. Malutka Itzamara ma obecnie miesiąc, mimo przejścia tak poważnej operacji, ma się całkowicie dobrze i jest zdrowa.

 

Źródło: nczas.com
fot. Wikipedia Commons
LS

 

 




Komentarze

Kraj

Świat