Syn Zenka Martyniuka skazany!

Syn gwiazdora disco polo, Daniel Martyniuk, został skazany za naruszenie spokoju domowego swoich obecnych teściów i posiadanie marihuany. Wyrok dotyczy sprawy z maja 2018 roku.

 

 

To była pierwsza sprawa związana z synem Martyniuka. W maju 2018 roku 30-letni Daniel został zatrzymany za naruszenie miru domowego i posiadanie marihuany. Do kolejnego takiego typu wydarzenia doszło zaraz przed sylwestrem.

 

 

Daniel został zatrzymany przez policję w ub. niedzielę około godziny 18. Według relacji serwisu pijany 28-latek nie chciał wpuścić do mieszkania w Wasilkowie swojej żony.

 

 

Wyrok z 2 stycznia 2019 roku dotyczy jednak podobnej sprawy sprzed pół roku. Sąd Rejonowy w Turku skazał syna Zenona Martyniuka za naruszenie miru domowego swoich obecnych teściów i posiadanie marihuany. Daniel musi zapłacić 3300 złotych grzywny.

 

 

Co więcej syn gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka, Daniel i jego żona Ewelina zdążyli już dorobić się Niebieskiej Karty! Policja założyła ją zaledwie trzy miesiące po ich ślubie ze względu na ciągłe awantury w ich domu w Wasilkowie.

 

 

Niedługo może zostać skazany po raz kolejny, tym razem na wyższą karę. Mężczyznie nie są obce takie zachowania, wcześniej stawał już przed sądem w Białymstoku za znieważenie policjantów.

 

Źródło: nczas.com
fot. Wikipedia Commons
LS
Komentarze

Kraj

Świat