Sprytny kandydat. Miał zostać ośmieszony a zyskał popularność

Portal pomorska.pl przywołuje ciekawą historię z kampanii wyborczej w Inowrocławiu. Internauta chciał ośmieszyć kandydata na radnego, a ocieplił jego wizerunek.

Dobromir Szymański to 18-letni lider Młodej Prawicy i kandydat na radnego do rady miejskiej w Inowrocławiu z list Prawa i Sprawiedliwości. Na konferencjach prasowych pojawia się bez skarpetek. Zresztą nie tylko tam – taki ma styl.

Jedno ze zdjęć przedstawiających Dobromira Szymańskiego internauta opatrzył hasłem: „Kiedy kandydujesz, bo jest bieda i nie masz na skarpety”. Chciał ośmieszyć młodego polityka prawicy, a poskutkowało to ociepleniem jego wizerunku.

Dobromir Szymański rozbawiony sam udostępnił tego mema na Facebooku. I zyskał dzięki temu sporą popularność. Znajomi oraz nauczyciele zaczęli mu przesyłać skarpetki w prezencie, niektóre z dedykacją taką jak ta na przykład: „Dla biednego dziecka bez skarpet. Żeby ci się stópki w trakcie kampanii nie odmroziły”.

Dobromir Szymański śmieje się z zaistniałej sytuacji: „Cokolwiek robię, zawsze staram się być sobą. Nie wstydzę się swoich poglądów i tego, jak się ubieram. Cała ta sytuacja bardzo mnie rozbawiła, a nawet ucieszyła. Ktoś chciał mi zaszkodzić, a bardzo mi pomógł w promocji.”

Teraz Dobromir dostaje skarpetki w prezencie i czyta miłe słowa na swój temat. „Młody chłopak fajnie zareagował na hejty w internecie”, „#energiaMłodości potrafi przełamywać schematy. I to nie tylko w kwestii skarpetek!”

Jak podaje pomorska.pl „Wczoraj rozdawał ulotki pod kościołem. Gdy wychodząca ze świątyni kobieta przewróciła się, podbiegł do niej, pomógł jej wstać i wezwał karetkę pogotowia. Wieczorem skontaktował się z nim nieznany mu wcześniej ksiądz. Podziękował za reakcję i dodał: „Poznałem pana po braku skarpetek”.”

Źródło: pomorska.pl
fot. pomorska.pl

LS
Komentarze

Kraj

Świat