Sośnierz ma na pieńku z lewicą. Jest wniosek o jego ukaranie!

Dobromir Sośnierz postanowił podać w wątpliwość sens jednej z debat organizowanych przez lewicę. Teraz, za ten czyn europosłowi partii KORWiN może grozić surowa kara!

 

W Parlamencie Europejskim odbyła się – organizowana przez lewicę – dyskusja na temat rasizmu i homofobii, której sens zakwestionował Dobromir Sośnierz. Teraz ukarania posła domaga się francuska polityk Maria Vergiat.

 

– Nie wiem, skąd macie państwo dane, że jest to rosnący problem. Jakie obserwacje uzasadniają takie obserwacje, że mamy coraz większy problem z rasizmem i homofobią? Ja myślę, że mamy problem z homolatrią, z takim wychwalaniem dewiacji w tym parlamencie, a nie z homofobią, więc z czym jest problem? – mówił Sośnierz w Europarlamencie.

 

– Gdzie macie te dane, gdzie są te konkrety, na jakiej podstawie w ogóle zawracacie głowę takimi dziwnymi dyskusjami. Wydaje mi się, że jest to problem zupełnie marginalny, i być może w związku z nadchodzącymi wyborami chcecie zdobyć kilka kolejnych głosów osób, które są tym zainteresowane, ale ja nie widzę powodu, abyśmy się tym tutaj zajmowali – dodał.

 

Jak mówi Maria Vergiat, polityk połączył sprawy dyskryminacji rasizmu i homofobii z dewiacjami. Takie zachowanie kobieta uznaje za skandaliczne i oburzające.

 

 

Źródło: nczas.com; Twitter – @D_Sosnierz
Fot.: wikipedia.org
EM
Komentarze

Kraj

Świat