Sławomir na teledyskach zarabia miliony, a aktorzy pracują u niego za…

Sławomir to chyba wszystkim znana gwiazda rockpolo, czyli bliżej nieokreślonego gatunku muzyki, który ma być połączeniem rocka i disco-polo. Dziś Sławomir zarabia miliony, to jeszcze niedawno nie było w jego życiu tak kolorowo.

 

Sławomir pojawił się na polskiej scenie muzycznej kilka lat temu, po czym niemal od razu wszedł do czołówki disco-polo za sprawą przeboju „Miłość w Zakopanem”.

 

Jak donosi „Super Express”: Sławomir zarabia MILIONY, a Ewa Kasprzyk pracowała u niego za darmo.

 

Jak można się dowiedzieć z historii kariery Sławomira – pierwsze jego teledyski powstawały za darmo. Jak informuje tabloid Ewa Kasprzyk, zaprzyjaźniona z Kajrą – żoną Sławomira zgodziła się promować go za darmo.

 

Kasprzyk zagrała w teledysku do piosenki „Magiera”, która okazała się jednym z pierwszych hitów Sławomira. Jak powiedziała dla „SE”: „Ja się niczego nie domagam. Swoją pracę wykonałam z przyjemnością i z ochotą”.

 

W roli aktorów, również za darmo, w innym teledysku Sławomira „Aneta” wystąpili przedstawiciele grupy VOX. Jak mówi Witold Paszt: „Na początku byłem pesymistycznie nastawiony do tego pomysłu, ale córka mnie przekonała, żebyśmy zrobili to dla żartu”.

 

 

 

Źródło: nczas.com
fot. youtube.com
LS
Komentarze

Kraj

Świat