Siostra Godlewska została wyproszona ze sportowego klubu! Powodem zły wizerunek…

Za ponad tydzień na gali FAME MMA 3 w Łodzi dojdzie do walki Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską. Obie panie poważnie do tego podchodzą i przygotowują się do pojedynku, jednak Godlewska w ostatnim czasie musiała zmienić miejsce treningów.

 

Esmeralda Godlewska wraz ze swoim trenerem przygotowywała się do pojedynku z Martą Linkiewicz w znanym warszawskim klubie sportów walki, Uniq Fight Club. Jednak jak przyznał podczas rozmowy dla portalu sportywalki.org w Magazynie Sportów Walki ‚Fighters’ jeden z inicjatorów klubu, Radosław Paczuski, została ona poproszona o zaprzestanie treningów w tym miejscu.

 

Wszystko za sprawą zachowania Godlewskiej na konferencji prasowej przed galą FAME MMA 3, podczas której wyzywała się ona ze swoją przeciwniczką. Jak stwierdził Paczuski: „Była u nas dwa czy trzy razy na treningu. Powiedzieliśmy jej, że chcielibyśmy żeby zachowywała się godnie. Po konferencji okazało się jednak, że nie pasuje wizerunkowo do naszego klubu i podziękowaliśmy jej za współpracę”.

 

Gala FAME MMA 3 odbędzie się 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. W walkach zobaczymy między innymi Bonusa BGC, Isamu oraz pojedynek dwóch zawodników wywodzących się z freestyle’u, Filipka oraz Rybę.
Źródło: mysportlife.pl
fot. youtube.com
LS

Komentarze

Kraj

Świat