Satanistyczny mord dokonany na nastolatce!

Opis tej dokonanej w tym miesiącu zbrodni szokuje i brzmi wyjątkowo drastycznie. Dla wielu ludzi, ktoś dopuszczający się tego typu morderstwa nie może pozostawać przy zdrowych zmysłach. Policja wciąż poszukuje w tej sprawie człowieka odpowiedzialnego za śmierć dziewczyny. O tych dramatycznych wydarzeniach poinformował Super Express.

 

Tragedia miała miejsce 2 listopada w północno-wschodniej części Ukrainy. 15-letnia Alisa Onyszczuk w drastycznych okolicznościach straciła swoje życie.

 

Dziewczyna planowała tamtego dnia dotrzeć do swojej szkoły w Charkowie pociągiem. Ten miał jej jednak uciec, w związku z czym wybrała drogę przez las. Ta decyzja niestety skończyła się dla niej tragicznie.

 

Matka 15-latki zgłosiła zaginięcie dziewczyny, po tym jak znaleźć miała w lesie but swojej córki, kiedy sama jechała tamtędy rowerem. Zaniepokojona kobieta udała się wówczas najpierw do szkoły, jednak tam tego dnia nie widziano już Alisy. To zdeterminowało jej matkę do zaalarmowania służb.

 

Policja dokonała później makabrycznego odkrycia. Ciało dziewczyny zostało znalezione bowiem w lesie. Obok ofiary znajdować miały się symbole satanistyczne, a twarz 15-latki wysmarowana była krwią. To jednak nie wszystko. Jak podaje Super Express, na drzewie znajdującym się obok miejsca znalezienia zwłok, zawieszone były koguty pozbawione głów.

 

Badania wykazały, że na 15-letniej dziewczynie dokonano brutalnego gwałtu oraz pozbawiono ją życia przez uduszenie. Policja szuka obecnie sprawcy tej strasznej zbrodni, motywowanej najprawdopodobniej satanizmem. Podejrzany mężczyzna jest w wieku 35-45 lat. Był on widziany w okolicy dworca kolejowego, w czasie kiedy Alisa zaginęła.

 

 

Źródło: se.pl

Fot.: Pxhere

 

MB

 
Komentarze

Kraj

Świat