Ronaldinho poszukiwany! Ma spore długi, a na koncie kilka euro

Piłkarska legenda z Brazylii ma niemałe kłopoty – państwowe służby szukają byłego już piłkarza, który dorobił się sporego zadłużenia. Niestety, los nie uśmiecha się do sportowca, bowiem na jego koncie znajduje się jedynie 24,63 reala, co odpowiada około 25 złotych. Istnieje prawdopodobieństwo, że za niespłacenie zobowiązań władze odbiorą mężczyźnie paszport.

 

Jeszcze niedawno media grzmiały o poślubieniu przez byłego zawodnika FC Barcelona dwóch kobiet. Każda z nich miała otrzymywać od niego po 1500 funtów „kieszonkowego”.
Jak informują media, razem mieli mieszkać w wartej 5 milionów funtów willi mieszącej się w Rio de Janeiro. Na Instagramie widać, że sposób, w jakim żyje Ronaldinho zdecydowanie nie koresponduje z tym, ile oficjalnie znajduje się na jego koncie.

 

Według dziennika brytyjskiego mirror.co.uk, dług sportowca wobec władz wynosi ok, 1,75 mln funtów. Co było powodem jego ukarania? Były piłkarz wraz z bratem rozpoczęli nielegalną budowę platformy rybackiej w strefie, w której panuje ścisła ochrona środowiska. Brazylijskie służby nie mają jednak możliwości ściągnięcia pieniędzy z konta gracza. Spekulują, że może ukrywać swoje dochody.

 

Pomimo długów, Ronaldinho złożył ostatnio wizytę Chinom i Japonii. W planach ma także udać się na mecz do Frankfurtu, w którym zagrają gwiazdy futbolu.

 

Źródło: rmf24.pl
Fot.: flickr.com
EM
Komentarze

Kraj

Świat