Pudzianowski ostro o LGBT! „Jedź do Francji, tam się możecie całować, bzykać na ulicach, na ławkach” [WIDEO]

Wczoraj w Łodzi odbyła się 47. gala KSW, na której mieliśmy okazję zobaczyć m.in starcie Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim. Z tej okazji znany zawodnik udzielił wywiadu dziennikarzowi „Super Express” Andrzejowi Kostyrze.

 

W pewnym momencie padło pytanie na temat ostatniego zamieszania z Zofią Klepacką, która zaprotestowała przeciwko przywilejom homoseksualistów. Jak mówił Pudzianowski, jest on człowiekiem tolerancyjnym i ludzi tych traktuje na równi z samym sobą. Zaznacza jednak, że nie toleruje całego obnoszenia się z tą sytuacją.

 

– Mi to nie przeszkadza, ale gdy obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało i sobie buzi dawało, to po prostu powiem brutalnie: wypier… wszego maja. Mówię to delikatnie, gdyż takiego czegoś nie toleruję i nie zaakceptuję. Albo ja wyjdę albo oni wyjdą –  oznajmił Pudzian.

 

– Francja ma swoją kulturę, Anglia ma swoja kulturę, Polska ma swoja kulturę i tradycję i żyjmy w takim środowisku w jakim się wychowaliśmy. Jedź do Francji, tam się możecie całować, bzykać na ulicach, na ławkach, róbcie co chcecie. Dla mnie to nawet mogą sobie na ulicy robić dobrze i mi to nie przeszkadza bo to jest tam. Ale w swoim otoczeniu bliskim takiego zachowanie nie toleruję, nie akceptuję. – dodał.

 

 

Źródło: nczas.com; YouTube – KOstyra SE
Fot.: YouTube – KOstyra SE
EM
Komentarze

Kraj

Świat