Profanacja w kościele! Dopuściła się tego grupa ze środowiska LGBT [FOTO]

Niedawno środowiska LGBT zorganizowały przemarsz przez Częstochowę. Manifestanci chcieli wówczas podejść pod Jasną Górę. Powstrzymały ich jednak środowiska prawicowe i chrześcijańskie organizujący wtedy kontrmanifestację. Do skandalicznej sytuacji doszło  teraz natomiast w jednym z bardziej znany kościół w Warszawie. 

 

Profanacji i obrazy uczuć religijnych, osoby związane z LGBT dopuściły się w kościele Św. Anny. Wśród tych ludzi znalazł się też Dawid Winiarski. Stał się on znana przy okazji ostatnich protestów pod Sejmem organizowanych przez organizację „Obywatele RP”.

 

Winiarski miał być rzekomo pobity przez policję. Pomimo jednak rozpowszechnianych przez sympatyków totalnej opozycji zdjęć mających pokazywać poszkodowanego aktywistę w szpitalu okazały się jednak mylne. Następnego dnia, Dawid Winiarski widziany był już na kolejnym proteście. Szybko w internecie ukazano to jaka jest prawda, a „fake newsa” ośmieszono.

 

Teraz, wraz z działaczami wywodzącymi się ze środowiska LGBT, Dawid Winiarski dopuścił się profanacji w kościele. Zrobili sobie oni zdjęcie na tle Krzyża z przybitym do niego Jezusem Chrystusem. Równocześnie trzymali oni ze sobą flagi LGBT oraz czarną flagę i czarną parasolkę mającą symbolizować aborcję oraz walkę o szeroki dostęp do niej.

 

Takie zachowanie pokazuje jaki tak naprawdę jest stosunek tych przedstawicieli lewicy do mowy nienawiści, szacunku do innych oraz poszanowania uczuć religijnych, które są chronione przez prawo w Polsce, którego rzekomo broni totalna opozycja w Polsce.

 

 

 
Źródło:

Komentarze

Kraj

Świat