Pomylił się i … zgwałcił własną córkę!

W mieście Kolding, w Danii, zapadł wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności dla 50-latka, który zgwałcił swoją córkę w noc poślubną. Mężczyzna zaczął współżyć z 20-latką, bo jak utrzymuje, pomylił ją z żoną. Dowodem w tej sprawie były SMSy, pisane między córką a ojcem oraz zeznania ofiary.

 

Cała zajście miało miejsce w sierpniu 2017 roku. 50-latek zaprosił swoją córkę, aby wraz z rodziną i znajomymi bawiła się w jednym z najważniejszych dni w jego życiu. W pewnym momencie, zmęczona huczną zabawą 20-latka położyła się spać, udała się do apartamentu nowożeńców i położyła się w łóżku młodej pary.

W czasie zabawy, ojciec również udał się do pokoju. Mężczyzna położył się w tym samym łóżku, w którym leżała jego córka. Potem doszło do czegoś, co nie powinno się wydarzyć.      50-latek zaczął współżyć ze swoją córką.

 

Na początku ojciec 20-latki zarzekał się, że nie zgwałcił własnej córki. Później wyznał, że w trakcie wesela „urwał mu się film”. Jednak to nie zeznania świadków przeważyły o karze dla 50-latka, a wymiana SMS-ów między ojcem a córką.

 

„Nie pojadę z tobą do Berlina. Uważam, że powinniśmy przestać utrzymywać wszelkie kontakty. Nie mogę się pogodzić z tym, co mi zrobiłeś” – brzmiał ten, który 20-latka napisała do ojca. Jak podają duńskie portale, mężczyzna miał pomylić córkę z własną żoną. „Wybacz. Pomyliłem się. Myślałem, że to X (tu pada imię żony – red. warszawawpigulce.pl)” – odpowiedział

 

Opis gwałtu jest brutalny. Córka nie była tak mocno pijana jak jej ojciec. Miała wielokrotnie prosić go, aby się opamiętał. Mężczyzna pobił córkę, przełamał jej opór i zgwałcił ją.

 

Mężczyznę został skazany przez sąd na 2,5 roku pozbawienia wolnośći. Dodatkowo ma wynagrodzić krzywdę swojej córce, płacąc jej odszkodowanie w wysokości 60 tysięcy koron.

 

Źródło: fakt.pl
fot.Wikipedia Commons
LS

 
Komentarze

Kraj

Świat