Polski zespół metalowy aresztowany w Stanach! Poważne oskarżenia!

Chyba nie takiej trasy koncertowej spodziewał się polski zespół metalowy. Pewna kobieta poinformowała policję, że zespół Decapitated po swoim koncercie w Spokane ją porwał. Muzycy zostali aresztowani i oczekują na ekstradycję i rozprawę sądową.

Polscy muzycy zostali aresztowani tuż po swoim koncercie w stanie Kalifornia, w Santa Ana. Amerykańskie media informują, że zostali oni oskarżeni przez kobietę, która sądzi, że po jednym z koncertów metalowcy ją porwali. Wywołało to ogromne oburzenie, gdyż zespół Decapitated jest jednym z lepszych światowych zespołów metalowych.

 

Polacy oczekują teraz w areszcie i mają zostać przeniesieni do stanu Waszyngton. Policja nie ukrywa, że mogą oni otrzymać kolejne zarzuty. Portal rockfeed.net stwierdził, że znani muzycy muszą zapłacić 100 tys. dolarów kaucji, jeżeli chcą czekać na proces na wolności.

 

Steve Graham, który jest adwokatem członków zespołu twierdzi, że mają oni dowody potwierdzające ich niewinność. Według nich kobieta sama do nich przyszła po koncercie i wyszła, kiedy sobie tego życzyła, nie była w żaden sposób przetrzymywana.

dziennik.pl
Fot. Flickr/Greg
MM
Komentarze

Kraj

Świat