Policjantka na „haju”?!

Policjantka z Legnicy na Dolnym Śląsku z zapałem ścigała przestępców. Co więcej, udało jej się nawet zdobyć za to nagrody. W internecie dawała rodzicom rady na temat zażywania narkotyków przez ich dzieci. Jak się okazało, najciemniej jest pod latarnią…

 

Do tej pory Izabela B. była wzorową policjantką. Osiągnięciami kobiety formacja z Legnicy chwaliła się kilka razy, między innymi w 2012 roku, gdy wówczas jeszcze jako sierżant, policjantka zdobywała tytuł mistrza Polski w karate. Błyskotliwa kariera w służbie policji została doceniona przez przełożonych i kilka miesięcy temu funkcjonariuszka awansowała do biura prasowego w legnickiej komendzie. Zdarzało się, że zastępowała nawet oficera prasowego!

 

Była jednak obserwowana przez funkcjonariuszy biura spraw wewnętrznych – dzięki temu okazało się, jak łatwo jest sprawiać pozory. Najpierw w szufladzie biurka, a później w jej mieszkaniu odnaleziono narkotyki! Śledczy nie zdradzają jednak, jakie używki wykryto w mieszkaniu młodszej aspirant. – To środki odurzające i substancje psychotropowe – odpowiada enigmatycznie prokuratura.

 

Policjantka przyznała się do winy – teraz grozi jej kara 3 lat pozbawienia wolności. Już niedługo jej 13-letnia kariera mundurowej dobiegnie ku końcowi. Komendant miejski policji wszczął już procedurę wyrzucenia jej z policji.

 

Źródło: fakt.pl
Fot.: Łukasz Woźnica/newspix.pl
EM
Komentarze

Kraj

Świat