PILNE! Tragedia w woj. warmińsko-mazurskim. Są ofiary śmiertelne i ranni!

Wszystko rozegrało się w Tyrowie pod Ostródą, leżącym na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Na drodze krajowej nr 16 miał tam miejsce wypadek z udziałem pojazdu wiozącego dzieci.

 

Autobus szkolny zderzył się z tirem w tamtej okolicy. W sumie wewnątrz autobusu znajdować miało się 9 podróżujących. W tym przypadku gimnazjaliści z Tyrowa jechali do zespołu szkół w Samborowie.

 

W wyniku tego zdarzenia ucierpiały również dzieci Przetransportowano siedmioro z nich. Równocześnie jednak pojawiają się informacje, że tylko troje miało widoczne obrażenia, ale nie ma zagrożenia dla ich życia. Czworo trafiło do szpitala profilaktycznie po wypadku.

 

Niestety życie straciło w zderzeniu dwoje ludzi. Jest to kierowca autobusu oraz opiekunka pilnująca tego dnia dzieci. Kierowca ciężarówki był reanimowany. Kiedy udało się go uratować, został zabrany karetką.

 

Zderzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi. Według wstępnych ustaleń, ciężarówka miała czołowo zderzyć się ze szkolnym autobusem, po tym jak zjechała na przeciwległy pas.

 

Źródło: rmf24.pl

 
Komentarze

Kraj

Świat