Pensja Rusin zwala z nóg! Gwiazda „Dzień Dobry TVN” zarabia krocie

Znana dziennikarka Kinga Rusin od wielu lat pracuje na swój sukces. Nic dziwnego więc, że teraz „najjaśniejsza gwiazda TVN”, jak ją często określano, zarabia krocie.

 

Jak donosi „Fakt”, prowadząca programu w danej branży może liczyć na miesięczny zarobek w wysokości 20 tysięcy złotych. Warto zaznaczyć, że prezenterka prowadzi „Dzień Dobry TVN”… zaledwie 4 razy w miesiącu

 

Ale to nie wszystko, bowiem dziennikarstwo nie jest jedynym źródłem dochodu dziennikarki. Niejednokrotnie w roku kobieta prowadzi takie wydarzenia jak imprezy zamknięte dla pracowników firm. Taka działalność przynosi jej mniej więcej 20 – 40 tysięcy złotych.

 

Do kieszeni prezenterce wpadają także pieniądze za działania marketingowe. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” bardzo ceni swój wizerunek i życzy sobie za niego niebotyczne pieniądze. W przypadku kontraktu z Commercial Union, dziennikarka otrzymała około 400 tysięcy złotych!

 

Ponadto, Rusin jest także współwłaścicielką firmy „Ideal media”. Według informacji podanych przez tygodnik „Twoje Imperium”, zarobki dziennikarki w tej branży wynoszą około 50 tysięcy złotych rocznie. Co więcej, prezenterka ma także własną linię kosmetyków, a to przynosi kolejne pieniądze.

 

Jaką więc gwiazda otrzymuje pensję co miesiąc? Łatwo jest wyliczyć, że suma może wynosić nawet 100 tysięcy złotych!

 

Źródło: nczas.com
Fot.: Wikipedia
EM

 

 
Komentarze

Kraj

Świat