O Godlewskich nadal głośno. Jedna z sióstr dostała wyrok…

Monika „Esmeralda” G., jedna z sióstr do niedawna głośnego duetu muzycznego, który słynął z kiczowatych, pełnych fałszowania oraz epatujących tanim seksem teledysków muzyki pop, właśnie dostała wyrok za spowodowanie kolizji w Warszawie.

 

„W lipcu jedna z Siostry Godlewskie spowodowała wypadek na Pradze-Północ. Wsiadła za kierownicę swego audi, choć wcześniej wzięła leki psychotropowe i popiła je wódką. Sąd wydał wyrok nakazowy (prace społeczne i zakaz prowadzenia pojazdów), od którego celebrytka nie wniosła sprzeciwu” – czytamy co na facebookowym profilu Siałkowski pisze z sądu.

 

Do zdarzenia, za które Małgorzata „Esmeralda” G. otrzymała wyrok doszło w lipcu zeszłego roku na ul. Ząbkowskiej w Warszawie. Prowadzone przez nią auto zderzyło się z innym pojazdem. W efekcie jedna z sióstr G. wjechała samochodem w budynek.

 

Co ważne, sytuacja była wyjątkowo groźna dla ludzi. Wówczas odbywała się weekendowa impreza „Otwarta Ząbkowska”. W okolicy było mnóstwo ludzi.

 

Monika „Esmeralda” G. została skazana za to na karę półtora roku prac społecznych w wymiarze 20 godz. miesięcznie. Otrzymała także zakaz prowadzenia pojazdów na pięć lat. Musi też zapłacić 7 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej i ponad 3 tys. zł kosztów sądowych.

 

To potężny cios dla Moniki „Esmeraldy” G. Za niecały miesiąc bowiem czeka ją walka w ramach żeńskiego MMA ze znaną influencerką Martą Linkiewicz.

 

Źródło: nczas.com
fot. youtube.com
LS
Komentarze

Kraj

Świat