Nowa partia Macierewicza? Były minister stanowczo odpowiada!

Dziś w mediach pojawiły się informacje, jakoby były już szef Ministerstwa Obrony Narodowej miał próbować swoich sił politycznych budując partię, która miałaby stanowić konkurencję dla Zjednoczonej Prawicy. Na doniesienia stanowczo zareagował Antoni Macierewicz.

 

Były szef Ministerstwa Obrony Narodowej w stanowczy sposób zaprzeczył doniesieniom medialnym. Według niego, plotki dotyczące budowania konkurencji politycznej dla projektu Zjednoczonej Prawicy są jednym z elementów wojny dezinformacyjnej, sterowanej przez ludzi dawnej Wojskowej Służby Informacyjnej.

 

„Nie. To jest nie tylko kłamstwo, ile próba destrukcji formułowana przez być może siły starego porządku […] Oni dzisiaj odgrywają dużą rolę w środowisku, które dąży w przeszkodzeniu rozwojowi Polski, do zablokowania „Dobrej Zmiany”. Ich aktywność jest znamienna i naturalna. To był aparat, który był ostatnią szansą rosyjską. To ostatni szaniec obrony rosyjskiej. Niektórzy niemądrzy ludzie z racji dezinformacji powtarzają takie głupoty” – odpowiedział na insynuacje medialne.
Źródło:

Komentarze

Kraj

Świat