Nie żyje polski piłkarz [FOTO]

W polskim sporcie niestety dzisiejszy dzień należy do tych smutniejszych. W tragicznych okolicznościach życie stracił bowiem 20-letni polski piłkarz. 

 

Krystian Popiela był zawodnikiem rzeszowskiej Stali. Wcześniej grał m.in. w zespole Wisły Płock, w której barwach dwukrotnie wystąpił w rozgrywkach Ekstraklasy. Swego czasu związany był też z włoskim Cagliari Calcio oraz greckim Olimpiakosem SFP Pireus. Wielu osobom, które znały piłkarza ciężko było dziś uwierzyć w to co się wydarzyło.

 

20-latek zginął w położonej na Podkarpaciu miejscowości Wola Wielka. Tam właśnie doszło do tragicznego wypadku samochodowego na autostradzie A4. Samochód, którym jechał Krystian Popiela wypadło z drogi, po czym przekoziołkowało. Wszystko to rozegrało się w dniu wczorajszym.

 

– Wczoraj na autostradzie Krystian Popiela zginął w wypadku samochodowym. Trudno było nam w to uwierzyć, ale potwierdził to jego wujek. Samochód Krystiana wypadł przez barierki, przekoziołkował. Co więcej nie był w stanie powiedzieć – powiedział trener Stali Rzeszów Janusz Niedźwiedź w rozmowie z serwisem nowiny24.pl.

 

Rzeszowski klub poinformował o tragedii za pośrednictwem portali społecznościowych.

 

 

Źródło: fakt.pl ; nowiny24.pl ; Facebook/@StalRzeszow

Fot.: Wikimedia Commons

 
Komentarze

Kraj

Świat