Nie uwierzycie! Tyle za swoje „występy” zarobiły siostry Godlewskie

Jak pisze portal portal disco-polo.info, są jedynymi artystkami ze świata disco polo, które mają więcej anty-fanów niż fanów. Jednak cały czas działają i pokazują światu swoje nowe produkcje. Mowa tutaj o Siostrach Godlewskich, które są jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w polskiej muzyce.

 

To, że duża grupa osób krytykuje i obraża Godlewskie, przekłada się na ich ogromną popularność w internecie. Ostatni teledysk Sióstr Godlewskich pojawił się 18 grudnia 2018 roku .Od tego dnia  jest jednym z najpopularniejszych materiałów wideo na Youtube w Polsce.

 

Co ciekawe oprócz wysokiego miejsca na liście serwisu YouTube, wyświetlenia cały czas rosną. Już teraz na koncie ich „kolędy” „Jezus malusieńki” mają ponad 3 miliony odtworzeń co gwarantuje nie mały przelew od reklamodawców. Poprzednia propozycja „Pada śnieg” także przekroczyła 3 miliony odtworzeń.

 

Pomimo tego, że siostry Godlewskie mają wielu przeciwników są na ustach wszystkich i zarabiają na tym nie małe pieniądze! Nieoficjalnie mówi się o kwocie 10-15 tysięcy złotych za dwie ostatnie propozycje muzyczne, które zaledwie mają kilka dni.

 

 

 

Źródło: disco-polo.info
fot. youtube.com
LS
Komentarze

Kraj

Świat