Nastolatki niemal zginęły na miejscu! Opublikowano wstrząsające nagranie [WIDEO]

To mogło skończyć się tragedią dla czwórki dziewczyn. Tego typu filmy należy publikować i pokazywać kolejnym ludziom w ramach przestrogi przed tym, jak łatwo możemy sami zginąć lub odebrać innym życie przez pośpiech i nierozwagę. 

 

Dramatyczne sceny rozegrały się na Lubelszczyźnie, a dokładniej na terenie Łukowa. Cztery nastolatki znalazły się dosłownie krok od tragicznej śmierci. Kiedy przechodziły przez jedno z tamtejszych przejść dla pieszych na ulicy Kaczyńskich, nagle wjechał w nie rozpędzony samochód. Jak się okazało jego kierowcą był 75-letni mężczyzna. Zjeżdżał on w tamtym momencie z ronda. Dwie z poszkodowanych zostały przetransportowane do szpitala. Na szczęście jednak, po przeprowadzonych badaniach stwierdzono, że nie odniosły one przy okazji potrącenia poważniejszych obrażeń.

 

Jak ustalili funkcjonariusze policji, kierowca był trzeźwy w momencie zdarzenia. Tłumaczył on swoje zachowanie faktem, że nie zauważył przechodzących przez ulicę dziewczyn. Jego prawo jazdy zostało zatrzymane przez policję, w związku ze spowodowaniem przez niego zagrożenia i rażące naruszenia przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Sprawa trafiła do sądu. 75-latkowi grozi wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Wstrząsające nagranie z miejsca potrącenia nastolatek zostało zarejestrowano przez kamerę monitoringu. Policja postanowiła upublicznić ten materiał w ramach przestrogi.

 

 

Źródło: natemat.pl ; Twitter/@PolicjaLubelska

 

MB

 

 
Komentarze

Kraj

Świat