Najdroższy rozwód świata. Co za pieniądze!
Jeff Bezos oraz jego żona MacKenzie zdecydowali się wziąć rozwód po 25 latach małżeństwa. Jak podaje businessinsider.pl, może to być bardzo drogi rozwód, biorąc pod uwagę, że Bezos jest najbogatszym człowiekiem na świecie.

 

 

 

Jak pisał Bezos na Twitterze, „po długim okresie pełnego miłości odkrywania życia i okresie próbnym separacji, podjęliśmy decyzję o rozwodzie i pozostaniu przyjaciółmi”: „Czujemy, że mieliśmy niesamowite szczęście, że zdołaliśmy znaleźć siebie i jesteśmy głęboko wdzięczni za każdy rok małżeństwa. Gdybyśmy wiedzieli, że rozstaniemy się po 25 latach, zrobiliśmy wszystko tak samo. Mieliśmy wspaniałe życie jako małżeństwo i widzimy przed sobą również wspaniałą przyszłość jako rodzice, przyjaciele, partnerzy w biznesie oraz jako indywidualne jednostki podążające za przygodami. Chociaż etykieta może być inna, to pozostajemy rodziną i serdecznymi przyjaciółmi”.

 

MacKenzie Bezos z zawodu jest pisarką oraz założycielką organizacji Bystander Revolution, walczącej z przemocą i nękaniem. Urodziła się w San Francisco. Jeffa poznała w 1992 roku, gdy pracowała dla nowojorskiego funduszu hedgingowego. Rok później pobrali się. Obecnie są rodzicami czwórki dzieci.

 

 

Źródło: businessinsider.pl
fot. Wikipedia Commons
LS
Komentarze

Kraj

Świat