Mocny spot Grzegorza Brauna! „Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci” [WIDEO]

Grzegorz Braun wypuścił nowy spot wyborczy. – Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – grzmi kandydat na prezydenta Gdańska.

 

Już niebawem, bo 3 marca odbędą się w wybory na prezydenta Gdańska. Warto wspomnieć, że wcześniej na danym stanowisku funkcje pełnił Paweł Adamowicz, który został brutalnie zamordowany podczas tegorocznego finału WOŚP. Jednym z kandydatów jest Grzegorz Braun – lider Koalicji Propolskiej w wyborach do Unioparlamentu.

 

– Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zaczyna swój spot Braun. – Rozliczę Układ Gdański. Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia to dla lokalnych pracodawców i pracowników – dodaje.

 

Trzeba przyznać, że hasła kandydata szokują. A jeszcze bardziej jego zakończenie – Gdańsk nie tęczowy, nie brunatny, nie czerwony, tylko biało-czerwony (…) I jeszcze jedno: zapewniam, że nigdy nie kibicowałem Arce Gdynia – kończy Braun.

 

 

Źródło: nczas.com
Fot.: YouTube – Grzegorz Braun
EM
Komentarze

Kraj

Świat