Misiewicz przyłapany na nocnym spotkaniu!

Znany z medialnych skandali Bartłomiej Misiewicz został przyłapany przez paparazzi na nocnym spotkaniu, umówiony z dala od fleszy i obiektywów kamer. Czyżby szykował się jego powrót na polską scenę polityczną?

 

28-letni współpracownik Antoniego Macierewicza odszedł z Ministerstwa Obrony Narodowej po serii skandali oraz zarzutów jakie pod jego adresem kierowała opozycja. Warto mieć na uwadze, że niewiele czasu później, funkcję ministra przestał pełnić także sam Antoni Macierewicz, a stanowisko przejął po nim Mariusz Błaszczak.

 

Teraz obydwaj panowie odbyli nocne rozmowy i spotkanie, które nie umknęło obiektywom paparazzich, którzy natknęli się na znanego młodego polityka, kiedy ten tankował swój samochód na jednej ze stacji benzynowych. Następnie sportowo ubrany Bartłomiej Misiewicz podjechał na spotkanie ze swoim niedawnym przełożonym. Być może temat rozmów był dla niego dosyć stresujący, ponieważ Misiewicz wypalił jeszcze papierosa w samochodzie przed samym spotkaniem.

 

Według relacji obserwujących ich paparazzich, przez większość czasu to Antoni Macierewicz mówił, a Bartłomiej Misiewicz skupiony wysłuchiwał co ten ma mu do przekazania. Czy to nie koniec politycznej kariery 28-latka, który jak widać nie urwał kontaktów ze swoim ówczesnym przełożonym?

 

 

 

 
Źródło:

Komentarze

Kraj

Świat