Mężczyzna otworzył ogień do ludzi. Są ofiary śmiertelne!

Strzelanina miała swój początek na terenie siedziby firmy transportowej. Napastnik dokonał strzelaniny w miejscowości Bakersfield, położonej na południu stanu Kalifornia. 

 

Jak podała miejscowa policja, sprawca ataku zabił pięć osób. Pierwszą ofiarą była sama żona napastnika. Następnie, również w siedzibie firmy transportowej, napastnik zastrzelił jeszcze znajdującego się tam mężczyznę. Sprawca zaczął później gonić innego człowieka z tego przedsiębiorstwa i oddał w jego stronę śmiertelny strzał przy jednym z okolicznych sklepów.

 

Kolejne ofiary sprawcy strzelaniny zginęły od ran postrzałowych znajdowały się w jednym z budynków mieszkalnych. Po dokonaniu tych kilku zabójstw, napastnik zabrał samochód kobiecie z dzieckiem. Kiedy jednak pojawili się blisko niego funkcjonariusze policji, mężczyzna odebrał sobie życie.

 

Nie są na razie znane oficjalnie motywy działania sprawcy. Jak przekazał Donny Youngblood, szeryf hrabstwa Kern, władze próbują ustalić okoliczności zdarzenia oraz to czym kierował się mężczyzna, który otworzył ogień, a później sam popełnił samobójstwo.

 

Poinformowano również, że kobieta której agresor zabrał pojazd nie ucierpiała przy okazji całego zdarzenia. Obrażeń nie odniosło na szczęście, również jej dziecko.

 

 

Źródło: rmf24.pl

Fot.: Flickr

 
Komentarze

Kraj

Świat