Mężczyzna w konkursie na Miss Kazachstanu! Jak daleko zaszedł? [WIDEO]

22-letni mężczyzna z Kazachstanu zdecydował się wziąć udział w konkursie piękności… dla kobiet. Założył perukę, zrobił fotografię, którą później zgłosił na konkurs i dotarł aż do finału. Zdyskwalifikowano go jednak, kiedy sprawa się uzewnętrzniła.

 

Eli Diagilew, o którym mowa, postanowił zgłosić się dla żartu na konkurs Wirtualnej Miss Kazachstanu. Założył perukę, odpowiednio się ubrał, zrobił makijaż i wysłał zdjęcie, które podpisał „Arina Aliewa”. Nie spodziewał się jednak, że dojdzie aż do finału – czytamy na rmf24.pl.

 

 

Dotarłem do finału i zdałem sobie sprawę, że wszystko zaszło za daleko. Postanowiłem wtedy ujawnić prawdziwą tożsamość Ariny – powiedział mężczyzna.

 

Kiedy organizatorzy dowiedzieli się o sprawie, zdyskwalifikowali Diagilewa, a na jego miejsce podstawili inną uczestniczkę – donosi portal rmf24.pl.

 

– Zawsze opowiadałem się za naturalnym pięknem. Teraz masz wrażenie, że wiele dziewcząt wygląda tak samo, wszystkie jednakowo się malują, ubierają i wierzą, że jeśli podążają za trendami, to są piękne. Nie sądzę – wyjaśnił Diagilew.

 

 
Źródło:

Komentarze

Kraj

Świat