Mecz przerwany w pierwszej minucie. Dramatyczna kontuzja piłkarza [VIDEO]

Piłkarski weekend we Włoszech rozpoczął się fatalnie. Na drugim poziomie rozgrywkowym, w Serie B, doszło do tragicznego zderzenia dwóch zawodników. Arbiter postanowił przerwać zawody już po kilkudziesięciu sekundach od rozpoczęcia gry. Wideo ze zdarzenia szokuje.

 

W piątkowy wieczór rozpoczęła się 21. kolejka włoskiej Serie B. Walczące o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej Lecce podejmowało na własnym stadionie Ascoli, które broni się przed strefą spadkową. Przy ewentualnym zwycięstwie gospodarze mogli wskoczyć nawet na pozycję wicelidera.

 

Spotkanie potrwało jednak jedynie kilkadziesiąt sekund! Wszystko ze względu na fatalne zderzenie dwóch zawodników. Już w pierwszych chwilach rywalizacji do główki wyskoczyli      i Giacomo Beretta z Ascoli i Manuel Scavone z Lecce. Piłkarz gospodarzy odbił się od przeciwnika, z ogromnym impetem uderzając głową o murawę i tracąc przytomność.

 

Na murawę wjechała karetka. Scavone z boiska został przetransportowany do szpitala. Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że zawodnikowi nie grozi nic poważnego.

 

Źródło: sport.se.pl
fot. Wikipedia Commons
LS
Komentarze

Kraj

Świat