Makabryczne odkrycie w okolicach Słupska!

Prokuratura Okręgowa w Słupsku wszczęła śledztwo w kierunku zabójstwa w związku z wydarzeniami do jakich doszło w znajdującej się nieopodal miejscowości. Poinformowano o tym w poniedziałek.

 

Tragiczna sytuacja miała miejsce w położonym pod Słupskiem, na terenie gminy Dębnica Kaszubska Gogolewie . Dokonano tam makabrycznego odkrycia w pobliżu remizy strażackiej.

 

W kompleksie rekreacyjnym znaleziono zwłoki jednego z mieszkańców Gogolewa. Ciało należeć miało do 40-letniego mężczyzny. Nie są znane dokładne okoliczności śmierci mężczyzny, jednakże odkryto iż doszło w tym przypadku do zabójstwa.

 

W trakcie oględzin zwłok, zidentyfikowano dwie rany tłuczone głowy. Makabryczności całej sprawie dodaje fakt, że zwłoki mężczyzny były w całości nadpalone.

 

– W trakcie zewnętrznych oględzin zwłok przy udziale patomorfologa stwierdzono dwie rany tłuczone głowy. Zwłoki były w całości nadpalone. W pobliżu miejsca zdarzenia ujawniono też prawdopodobne narzędzie zbrodni – powiedział, cytowany przez rmf24.pl, Paweł Wnuk. Pełni on funkcję rzecznika Prokuratury Okręgowej w Słupsku.

 

 

Źródło: rmf24.pl

Fot.: Flickr

 

 
Komentarze

Kraj

Świat