Makabryczne odkrycie w Katowicach!

Sprawa jest badana przez policję oraz prokuraturę. Okoliczności tragicznych wydarzeń jakie rozegrały się w Katowicach nadal otoczone są tajemnicą, co rodzi kolejne pytania.

 

Wszystko zaczęło się od pożaru, jaki miał miejsce na parkingu znajdującym się pod jednym z katowickich bloków. Płomienie trawiły stojący tam samochód. Polska Agencja Prasowa przekazała, że straż pożarna otrzymała zgłoszenie wcześnie rano w niedzielę, było to około godz. 6.

 

Kiedy strażacy dotarli  na miejsce okazało się, że ogień zajął cały pojazd znajdujący się na parkingu. Najgorsze okazało się jednak to co później odkryto. Po ugaszeniu pożaru, znaleziono bowiem w spalonym samochodzie ludzie ciało. Prokurator, który również przybył na miejsce zdarzenia zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ma ona pomóc określić okoliczności oraz bezpośrednią przyczynę śmierci tego człowieka.

 

Jak przekazała komisarz Aneta Orman, pełniąca obowiązki rzeczniczki katowickiej policji, ta tajemnicza sprawa jest badana. Funkcjonariusze policji starają się m.in. potwierdzić tożsamość mężczyzny, które zwłoki znaleziono w aucie, które spłonęło w niedzielę rano.

 
Źródło:

Komentarze

Kraj

Świat