Liroy masakruje Kukiza: „proszę Cię nie bierz tabletek pobudzających przed programem”

Od niedawna powstaje prawicowa koalicja narodowo-wolnościowa, z nastawieniem na zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego. O podobny elektorat co Koalicja Propolska walczyć będzie między innymi Kukiz’15, który jednak nie ma określonego stanowiska co do Unii Europejskiej.

 

Najnowsze sondaże uliczne przeprowadzane przez portal ewybory.eu ujawniają, że Koalicja KORWiN, Ruch Narodowy, Braun, Liroy i fundacja Pro-Life może cieszyć się poparciem na poziomie 5-6 procent. To dobry wynik zważywszy na start kampanii oraz brak obecności          w mediach.

 

Nic dziwnego, że konkurencja zaczyna się niepokoić – Paweł Kukiz zaatakował swojego byłego klubowego kolegę ze względu na to, że ten wszedł w koalicję z Kają Godek. Jak powiedział „Liroy obok Kai Godek? To lekka schizofrenia”.

 

„Schizofrenia? I kto to mówi? To mówi Paweł Kukiz. Jakbym miał przytaczać jego towarzystwo, to byśmy się rozśmieszyli”. Jak komentował Liroy: „Pawełek proszę Cię nie bierz tabletek pobudzających przed przyjściem do programu, bo to się tak kończy”.

 

I dodał: „Jeżeli chcesz zrobić brzydkiego do własnego łóżka, to nie wciągaj w to nas wszystkich. Opamiętaj się i pozbądź się tych wszystkich ludzi, którzy próbują Tobą manipulować”. Liroy przypomniał, że swojego czasu Paweł Kukiz, mówił że warto się łączyć mimo pewnych różnic poglądów.

 

„Jeżeli coś takiego teraz mówi Paweł Kukiz, to ja pytam: Paweł co się z Tobą stało? Co się z Tobą stało, że tego typu łączenie Cię wkurza? Może to dlatego, że nie potrafiłeś nigdy pozwolić na to, żeby tacy ludzie siedli przy stole i prowadzili normalną dyskusję. Ty miałeś z tym problem” – kontynuował poseł.

 

Źródło: nczas.com
fot. Wikipedia Commons
LS
Komentarze

Kraj

Świat