Leszek Czarnecki zaatakował ekipę telewizyjną [WIDEO]

O Leszku Czarneckim zrobiło się w ostatnim czasie głośno za sprawą afery KNF, która wybuchła po ujawnieniu nagrania jego rozmowy z Markiem Chrzanowskim szefem Komisji Nadzoru Finansowego. Teraz miliarder zachował się w bulwersujący dla wielu widzów sposób wobec ekipy telewizyjnej, kiedy otrzymał zapewne szczególnie niewygodne pytanie.

 

Sytuację zarejestrowały kamery, podczas nagrywania materiału do reportażu programu „Magazyn Śledczy Anity Gargas”, emitowanego na antenie TVP.

 

Na nagraniu widać rozmawiających ze sobą Leszka Czarneckiego, a także Romana Giertycha, który jest jego pełnomocnikiem w sprawach dotyczących afery KNF. Kiedy reporter zadaje pytania Czarneckiemu, ten nagle rzuca się na ekipę telewizyjną i przepycha realizujące program osoby. Padają wówczas pytania zza kamery o to co robi, jednak zamieszany w aferę miliarder wsiada w srebrny samochód i szybko odjeżdża.

 

SZARŻA oligarchy Leszka Czarneckiego na ekipę #Magazynsledczy. Wybuch wywołały pytania naszego dziennikarza o sprzedaż ‚toksycznych’ obligacji #GetBack przez kontrolowany przez Czarneckiego Idea Bank – czytamy w twitterowym wpisie na profilu programu „Magazyn Śledczy Anity Gargas”.

 

 

Leszek Czarnecki stawił się we wtorek w prokuraturze w celu poddania się badaniu wariografem. Przed budynkiem wyczekiwali go klienci Idea Banku, którego większościowym udziałowcem jest właśnie Czarnecki. Osoby tracili nawet oszczędności życia inwestując swoje pieniądze w obligacje GetBacku. Główny zainteresowany odniósł się do tej kwestii w mediach, mówiąc dziennikarzom iż odpowiada na wszystkie reklamacje.

 

 

Źródło: TVP ; Twitter/@MagazynSledczy ; doRzeczy.pl

 

MB

 
Komentarze

Kraj

Świat