Kuriozalne! Policja stłumiła samą siebie. Ale się załatwili! [WIDEO]

Działaniom służb niejednokrotnie towarzyszą pomyłki, a także nieprzemyślane działania, które doprowadzają do kuriozalnych, a wręcz żenujących scen, z którymi już powstało sporo kompilacji na portalach z udostępnianymi w sieci nagraniami. W ostatnim czasie sporo śmiechu wśród internautów wywołuje filmik, w którym główna rola przypadła bułgarska policja.

 

Nagranie podchodzi ze stolicy kraju. W Sofii odbywały się wówczas protesty pod tamtejszym parlamentem. Kiedy sytuacja stała się nerwowa, funkcjonariusze policji postanowili stłumić agresywne zapędy protestujących przy użyciu środka przymusu bezpośredniego w postaci gazu pieprzowego. To jednak dosłownie odwróciło się przeciwko nim,

 

Bułgarscy policjanci nie wzięli bowiem pod uwagę, że wiejący w ich kierunku wiatr może zaszkodzić im w podejmowanych działaniach. Kiedy skierowali oni strumień gazu w stronę osób uczestniczących w proteście, gaz wrócił pod wpływem wiejącego wiatru. To doprowadziło do kuriozalnej sytuacji, gdyż ostatecznie funkcjonariusze zagazowali samych siebie.

 

Poniżej dzielimy się z Państwem nagraniem, na którym zarejestrowano tę niecodzienną scenę:

 

Kuriozalne sytuacje zdarzały się również polskiej policji. Jedną z takowych opisaliśmy w poniższym artykule:

HIT! Warte ćwierć miliona auto znika z… policyjnego parkingu!

 

Trzeba jednak pamiętać, że wielu policjantów każdego dnia naraża swoje życie dla zachowania porządku i bezpieczeństwa. Przykład bohaterstwa funkcjonariusza policji opisaliśmy tutaj:

Policjant bohaterem! W ostatniej chwili uratował dziecko

 

 

Źródło: YouTube/POLICE VIDEO ; Facebook/@konfliktyPL

 

MB

 

 
Komentarze

Kraj

Świat