Krwawy atak nożownika! Nie żyje nastoletnia dziewczyna

Niestety to kolejna tragiczna śmierć, do której dochodzi w Europie przy okazji ataku przy użyciu ostrego narzędzia. Tym razem ofiarą krwawej zbrodni padła Jodie Chesney. Ta pochodząca z Londynu dziewczyna miała zaledwie 17 lat, a życie straciła w dniu urodzin swojego ojca. Sprawę opisał „The Sun”.

 

Do ataku doszło w znajdującym się w Ramford parku, gdzie tamtego dnia (2 marca) około godz. 21:30, na jednej z ławek siedziała 17-latka ze swoim chłopakiem i jednym z przyjaciół. Do pary zakochanych podeszła nagle grupa kilku mężczyzn. Wszyscy oprócz jednego z nich mieli mieć na twarzach kominiarki.

 

Nagle jeden z agresorów wyciągnął nóż, a następnie zadał nim cios w plecy dziewczyny. Nożownik podobno nawet miał nie być niczym prowokowany. Napastnik użył na tyle dużo siły, że broń pękła, a w ciele dziewczyny zostało ostrze noża.

 

Pierwszy ruszył z pomocą Eddie, czyli chłopak Jodie. Bardzo poruszające są relacje świadków dotyczące tego jak wyglądała tamta sytuacja. Chłopak trzymał zaatakowaną dziewczynę w swych ramionach i tamując krew błagał, by nie umierała.

 

Przebywający w okolicy ludzie również starali się pomóc 17-latce. Pewna kobieta zatelefonowała na pogotowie wzywając karetkę i instruując, którędy mają dotrzeć na miejsce ataku. Niestety, ratownicy przyjechali zbyt późno, kiedy dziewczyna już nie żyła.

 

Jodie Chesney mieszkała w Dagenham, wraz z ojcem Peterem oraz macochą. Uchodziła za bardzo dobrą uczennicę. Uczęszczała na Savering Sixth Form College, a także była skautką.

 

Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia, a policja zaczęła poszukiwania w celu ujęcia sprawcy zabójstwa.

 

 

Źródło: „The Sun” ; fakt.pl

Fot.: Flickr

 

MB

 
Komentarze

Kraj

Świat