Kompromitacja TVN24. Padł niewygodny temat, więc przerwali transmisję… [VIDEO]

Kacper Płażyński zwołał konferencję prasową, wyjaśniając, że ma ona związek z nieprawidłowościami w spółce Gdańskie Nieruchomości. Stacja TVN24 w tym momencie przerwała transmisję, tłumacząc widzom, że jednak „nie na to liczyła”.

 

 

W czwartek radni z ramienia PiS złożyli wniosek o odwołanie Piotra Grzelaka z funkcji pełniącego obowiązki zastępcy prezydenta ds. zrównoważonego rozwoju i mieszkalnictwa, zarzucając mu brak nadzoru nad spółką Gdańskie Nieruchomości. Ujawniliśmy ostatnio wewnętrzny dokument, który wskazuje, że mogło dochodzić tam do ustawiania przetargów. „Brak jest dokumentacji przetargowej, zapłacone faktury są wyższe, niż wynikałoby z zawieranych umów, a same umowy zawierane są ustnie” – mówił na konferencji prasowej Kacper Płażyński.

 

https://twitter.com/KacperPlazynski/status/1103604954365861888

 

Tematyka poruszona na konferencji nie przypadła do gustu dziennikarzom prowadzącym poranny serwis informacyjny stacji TVN24. Jak sami przyznali, liczyli, że Płażyński odniesie się do publikacji „Gazety Wyborczej” o dofinansowaniu, z którego skorzystał jako bezrobotny.

VIDEO poniżej:

 

Źródło: prawdaobiektywna.pl, Twitter.com
fot. Twitter.com
LS

 

 
Komentarze

Kraj

Świat