Kierowca taksówki porwał pasażerkę i molestował ją seksualnie!

25-letni kierowca Ubera z Nowego Jorku porwał klientkę oraz wykorzystał ją seksualnie. Teraz Harbirowi Parmarowi grozi nawet dożywocie. Został uznany przez amerykański sąd za winnego.

 

Wydarzenia miało miejsce w październiku 2018 roku. Wtedy kobieta, której nazwiska nie ujawniono, zamówiła kurs Uberem z Nowego Jorku do White Plains – części aglomeracji nowojorskiej.

 

Pasażerka, podczas jazdy, usnęła. Kiedy się ocknęła auto stało, a kierowca Ubera dotykał jej miejsca intymne. Kiedy mężczyzna zorientował się, że jego klientka się obudziła, natychmiast wrócił za kierownicę i ruszył. Kobieta prosiła, żeby ją wypuścił. Parmar wyrzucił pasażerkę z samochodu na poboczu autostrady międzystanowej nr 95 w Branford w stanie Connecticut             i czym uciekł.

 

Porzucona pasażerka zamówiła kolejną taksówkę, która sprawiedliwie dowiozła ją do celu.

 

Jak się później okazało, Parmar policzył kobiecie za kurs do Massachusetts tysiąc dolarów. Kiedy spała, kierowca zmienił w aplikacji Ubera miejsce docelowe z White Plains na Boston.Policja sprawnie namierzyła kierowcę Ubera. Mężczyzna trafił do aresztu. W czwartek sąd w Nowym Jorku orzekł, że jest winny porwania i oszustwa. Już za pierwszy z tych czynów grozi mu dożywocie.

 

 

Źródło: nczas.com
fot. Wikipedia Commons
LS
Komentarze

Kraj

Świat